Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 19/2019 na dostawę leków.

Pyrzyce, dnia 11.12.2019 r.

Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 19/2019 na dostawę leków.

1. Pytanie – Pakiet nr 1 pozycja nr 164- czy zamawiający zaakceptuje preparat typu Rectanal 150 ml wlewka doodbytnicza sodu diwodorofosforan jednowodny (Natrii dihydrophosphas monohydricys) 14 g; disodu fosforan dwunastowodny (Dinatrii phosphas dodecahydricus) 5 g/100 ml. Opakowanie zbiorcze- kartonx20 butelek LZ- w przeliczeniu na opakowania jednostkowe.

1. Pytanie – pakiet nr 5 pozycja nr 25 – czy zamawiający w pozycji 25 pakiet nr 5 dopuści produkt Citra-Lock (cytrian sodu) w stężeniu 4% w postaci bezigłowej ampułki x 5 ml z systemem Luer Lock skuteczność potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi w porównaniu do Heparyny, stosowany w celu utrzymania prawidłowej drożności cewnika i/lub portu dożylnego ograniczając krwawienia (pacjent z HIT), stosowany jako skuteczne i bezpieczne rozwiązanie przeciwzakrzepowe i przeciwbakteryjne? Czy zamawiajacy dopuści produkt o pojemności 5ml pakowany po 20 szt. w kartonie z przeliczeniem zamawianej ilości?