Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 7/22 na dostawę leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Pyrzyce, dnia 22.06.2022 r

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawcy dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

Pytanie nr 1 – dotyczy pakiet nr 8 poz. nr 1

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie produktu lubragel w postaci sterylnego (sterylizacja radiacyjna), rozpuszczalnego w wodzie żelu, używanego do ułatwiania wprowadzana cewników oraz innych urządzeń medycznych podczas zabiegów dotyczących cewki moczowej jak np. cewnikowanie, endoskopia czy cystoskopia oraz do zabiegów odbytniczych i okrężniczych jako żel lubrykacyjny.

100 g żelu zawiera:

Wodę destylowaną

Glikol propylenowy, hydroksyetylocelulozę

2g chlorowodorek lidokainy

0.250g glukonian chloroheksydyny (stężenie 20%)

0.060g hydroksybenzoat metylu

0.025g hydroksybenzoat propylu

Produkt pakowany w bezlateksowych i wygodnych ampułkostrzykawkach z podziałką o pojemności 6ml (6g)?