Dotyczy: postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego nr 7/22 na dostawę leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Pyrzyce, dnia 13.07.2022 r.

1. Pytanie – pakiet nr 12 pozycja nr 17 czy należy dokonać wyceny tej pozycji, jeśli zakończono produkcję preparatu i nie jest dostępny?

Odpowiedź- Tak wycenić i podać ostatnią aktualną cenę. Zapisać pod pakietem informację o zakończonej produkcji.

1. Pytanie – pakiet nr 12 pozycja nr 21 – czy należy wycenić Glukozę 5% o pojemności 250 ml?

Odpowiedź – TAK.

1. Pytanie – pakiet nr 12 pozycja nr 10 – czy należy wycenić lek Propofol 2% 50 ml za 1 sztukę?