Dotyczy: przetarg nieograniczony nr 4/2023 na zakup aparatury diagnostycznej i modernizacja pomieszczeń w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach.

Pyrzyce, dnia 7.02.2023 r.

1. Pytanie – Czy wizja lokalna wymagana jest do wszystkich części postępowania?

Odpowiedź- NIE, wizja lokalna wymagana jest do części nr 1 tj. tomograf komputerowy z opcją kardiologiczną i stacją lekarską, zakres prac pomieszczeń TK, zakres prac w budynku agregatorowni.

1. Pytanie nr 2 – Rozumiemy i prosimy o potwierdzenie, że wymagany wykaz dostaw na dostawę Tomografu w kwocie 1.500.000,00 zł dotyczy tylko części 1 tj tomografu komputerowego?

Odpowiedź- TAK, wykonał co najmniej dwa zamówienia polegające na dostawie tomografu komputerowego KAŻDE o wartości co najmniej 1.500.000,00 zł brutto.