Dotyczy postępowania: 8/2023 Dostawa rękawic, asortymentu medycznego jednorazowego użytku

Pyrzyce, dnia 7.06.2023 r.

Pakiet 2 pozycja nr 6

Prosimy o dopuszczenie Prosta końcówka do odsysania pola operacyjnego typu Pool zakrzywiona przy złączeniu z drenem, bez kontroli siły ssania, biała końcówka zapewnia dobrą widoczność w polu operacyjnym, wykonana z PVC bez ftalanów, ze zdejmowaną białą nasadką chroniącą przed uszkodzeniem narządów widoczną w RTG, w nasadce 4 rzędy otworów, końcówka o średnicy 3,9 – 4 mm / 6,1 – 6,2 mm (wew. / zew.), o dł. całkowitej 33 cm, połączona z drenem o dł. 3,4 – 3,5 m. Połączenie między końcówką a drenem jest zaprojektowane tak, aby zapobiec blokowaniu się. Podwójnie opakowane wew. worek foliowy, zewn. papier – folia.

Odpowiedź-TAK.

Pakiet 2 pozycja nr 7

Prosimy o dopuszczenie Końcówka do odsysania pola operacyjnego typu Yankauer, z ergonomicznym, antypoślizgowym uchwytem zapewniającym wygodną obsługę podczas długich zabiegów, kontrola odsysania za pomocą przełącznika, o średnicy 24CH, długość 297 mm, posiadająca 4 otwory odbarczające, zakończona kulką zmniejszającą chwytanie narządów, zakończona w stopniowany koniec proksymalny do bezpiecznego, uniwersalnego połączenia drenu, pakowana podwójnie (zew. typu papier/folia oraz wew. folia), na opakowaniu napisy w języku polskim

Pakiet 2 pozycja nr 8

Prosimy o dopuszczenie Końcówka do odsysania pola operacyjnego typu Yankauer, z ekstrudowaną rączką, z kontrolą odsysania, końcówka gładko przechodząca w rączkę, o średnicy 18CH, posiadająca 6 naprzemianległych otworów odbarczających, przezroczysta, pakowana podwójnie (zew. typu papier/folia oraz wew. folia), na opakowaniu napisy w języku polskim

Pakiet 2

Pozycja 14

1.Prosimy o dopuszczenie zaoferowania jednorazowych myjek – rękawic do mycia ciała do higieny osobistej z suchym mydłem aktywującym się pod wpływem wody w kolorze białym, wykonanych z miękkiego materiału delikatnego dla skóry (poliestru i viskozy), okrągły kształt myjki gwarantujący, że nie zmienia ona położenia na dłoni podczas użytkowania, jednorazowego użytku – gotowa do użycia po aktywacji wodą. Wymiary 23,5 cm x 17 cm.

2.Prosimy o dopuszczenie zaoferowania produktu o parametrach: Myjki do toalety pacjenta – o naturalnym pH, hipoalergiczne, wstępnie nawilżone o wymiarach 20 x 20 cm, w składzie: nie wymagający spłukiwania roztwór oczyszczający i nawilżający z zawartością aloesu, witaminy E oraz simetikonu, bez lateksu, w całkowicie izolowanym, zamykanym opakowaniu z dodatkową warstwą termoizolacyjną wewnątrz opakowania, pomagającymi utrzymać temperaturę myjek, oraz zapewniającym możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej do 30 sekund przy mocy 1.000 W. Skuteczność oferowanego produktu w zakresie zmniejszenia częstości zakażeń dróg moczowych potwierdzona dołączonymi do oferty badaniami klinicznymi. 8 myjek w opakowaniu. Instrukcja użycia w języku polskim na opakowaniu jednostkowym. Produkt zarejestrowany jako kosmetyk lub wyrób medyczny.

Pakiet 4
Pozycja 5.
Czy zamawiający dopuści produkt o poniższych parametrach:
Zamknięty system do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródbrzusznego metodą manometryczną obejmujący sterylnie zapakowane: zestaw do pomiaru diurezy godzinowej i kompatybilna linia do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego. 20 ml dren manometryczny wyposażony w filtr biologiczny, umieszczony pomiędzy cewnikiem foley, a zestawem do godzinowej zbiórki moczu, zapewniający właściwe odpowietrzenie. Zintegrowany zacisk drenu pozwalający na wyrównanie ciśnień i precyzyjny odczyt wartości ciśnienia śródbrzusznego, bezigłowy port do pobierania próbek, linia pomiarowa wyskalowana w mm Hg, czas użycia do 7 dni?