Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 7/2023 na dostawę leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Pyrzyce, dnia 27.06.2023 r.

1.Nawiązując do odpowiedzi na pyt.11 z dn.23.06.2023, proszę o doprecyzowanie czy w poz.50 należy pozostawić niewypełnione kolumny: postać, dawka, opis dawki itd., zgodnie z formularzem:?

Thiethylperazinum

tabletki

6,5 mg

50 tabl.

Odpowiedź- Tak, pozostawić niewypełnione kolumny.

1. Nawiązując do odpowiedzi na pyt.2 (dotyczące asortymentu) czy Zamawiający dopuści wycenę preparatu Sudocrem Expert, zarejestrowanego jako wyrób medyczny ( stawka Vat 8%), w związku ze zmianą rejestracji produktu przez producenta?