Dotyczy postępowania: Dostawa rękawic, artykułów medycznych jednorazowego użytku. Numer postępowania: 10/2024

Pyrzyce, dnia 21.06.2024 r.

Numer referencyjny postępowania: 10/2024

Pakiet 2 poz 11

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez producenta prosimy o dopuszczenie produktu równoważnego o parametrach: Myjka do mycia ciała pacjenta typu rękawica- impregnowana mydłem o neutralnym pH 5,5 lub niepodrażniająca skóry, jednorazowego użytku

– gotowa do użycia po aktywacji wodą, zgrzewana termicznie lub ultradźwiękowo.

Hipoalergiczna, wykonana z białej tkaniny poliestrowej, impregnowanej mydłem, niepodfoliowanej wewnętrznie. Wymiary 23,5 cm x 17 cm (+/- 1,0cm), waga pojedynczej myjki 6,3 g (+/- 1,0g), grubość myjki 77 g/m2.

Pakiet 2 poz 1

Prosimy Zamawiającego o potwierdzenie czy zestaw ma być zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy Iia?