Pyrzyce, dnia 04.07.2024 r.Dotyczy: postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego nr 5/2024 na „„ Kompleksowe świadczenie usług prania, dezynfekcja, suszenie, maglowanie, składanie, segregowanie bielizny według rodzajów oraz pakowanie asortymentu, a także sterylizację wysokotemperaturową asortymentu operacyjnego wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej, operacyjnej, odzieży ochronnej, transportem dla Szpitala Powiatowego w Pyrzycach przy ulicy Jana Pawła II 2. Bielizna powinna być oznakowana w systemie bezpośredniego monitorowania bielizny RFID UHF lub HF lub równoważnym.”.”.

Pyrzyce, dnia 04.07.2024 r.

OGŁOSZENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że udzielono zamówienia dotyczące ww postępowania następującemu Wykonawcy:

1. Citonet Szczecin Sp. z o.o. ul. Rolna 4, 71-730 Szczecin. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń.

Kwota wybranej oferty w pakiecie nr 1 wynosi brutto – 1.123.007,87 zł

(słownie: jeden milion sto dwadzieścia trzy tysiące siedem złotych 87/100).

Kwota wybranej ofert w pakiecie nr 2 wynosi brutto – 89.974,15 zł

(słownie: osiemdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt cztery złote 15/100).

Pyrzyce, dnia 04.07.2024 r.

ogłoszenie o udzieleniu zamówienia-1