Dotyczy: postępowania przetargowego nr 12/2024 na dostawę leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Pyrzyce, dnia 20.08.2024 r.

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

Poniższe pytania dotyczą opisu przedmiotu zamówienia w Pakiecie nr 8 poz. 35, 36 i 37 w przedmiotowym postępowaniu:

1. Czy w celu ujednolicenia oferty i systemu do monitorowania glikemii, Zamawiający dopuści zaoferowanie pasków testowych GlucoDr. auto również w pozycjach w Pakiecie nr 8 poz. 35, i 36, niezależnie od pozycji 37? Oferujemy dostarczenie nieodpłatnych glukometrów kompatybilnych z zaoferowanymi paskami testowymi.

Odpowiedź- NIE, zgodnie z zapisami SWZ.

Poniższe pytania dotyczą opisu przedmiotu zamówienia w Pakiecie nr 8 poz. 54 w przedmiotowym postępowaniu:
    2. Czy w Pakiecie nr 8 poz. 54 Zamawiający dopuści zaoferowanie produktu o składzie: Aqua, Zinc Oxide, Paraffinum Liquidum, Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate, Sorbitan Sesquioleate, Cera Alba, Aluminum Stearates, Lanolin, Glycerin, Magnesium Sulfate, Paraffin, C10-C18 Triglyceride, Stearic Acid, Cera Microcristallina, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Lavandula Angustifolia, Oil, Limonene, Linalool, BHA?

Odpowiedź- NIE, zgodnie z zapisami SWZ.