Konkurs na wykonywanie usług diagnostycznych na rzecz Szpitala Powiatowego

W odpowiedzi na zapytania ofertowe przedłożone Komisji Konkursowej powołanej do przeprowadzenia konkursu ofert na udzielanie zamówienia w przemiocie wykonywania usług diagnostycznych na rzecz Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, Przewodniczący Komisji wyjasnia, co nastepuje:

1. Zamawiajacy przewiduje zawarcie umowy na udzielanie zamówienia w przedmiocie wykonywania usług diagnostycznych na rzecz Szpitala Powiatowego w Pyrzycach od dnia 08 marca 2012 r. na okres 36 miesiecy od daty zawarcia umowy.
2.1 W załączniku nr 2 do SWKO , poz 46 glukoza została wstawiona pomyłkowo, ponieważ
w następnych poz. 47, 48, 49 szczegółowo określono czego dotyczy badanie.
2.2 Pozycja 55 – w przypadku dodatniego posiewu – identyfikacja mikorobiologiczna.
Pozycja 87 – przez posiew ujemny rozumiemy posiew podstawowy.
2.3 Pozycja 83 – BNP lub NT- proBNP.
2.4 Pozycja 92 – poziom immunoglobulin w klasie IgG, IgA, IgM, IgE,
2.5 Pozycja 105 – Tak chodzi również o oznaczenie ilościowe czynnika reumatoidalnego.

Ponadto informujemy, że otwarcie ofert nastąpi w dniu 23 lutego 2012 r. o godz. 12°°
w gabinecie Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala Powiatowego w Pyrzycach
(wejście główne – parter).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 27 lutego 2012 r. w siedzibie Szpitala Powiatowego
w Pyrzycach.
O wynikach konkursu zainteresowani zostaną poinformowani indywidualnie.