Dotyczy: postępowania przetargowego nr 3/2012

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postepowania.
W związku z powyższym udzielamy następujacych odpowiedzi:

1. Pytanie – pakiet nr 1, pozycja nr 2- czy zamawiający dopuści ligninę w opakowaniu a´5 kg z podaniem ceny za 1 kg lub z przeliczeniem zamawianej ilości?

2. Pytanie – pakiet nr 1 pozycja nr 10- czy zamawiający dopuści chustę trójkątną włókninową/

3. Pytanie – pakiet nr 1 pozycja nr 1 – czy zamawiający wymaga zaoferowania gazy bawełnianej jałowej sterylizowanej najbezpiecznejszą metodą dla pacjenta tj. parą wodną.

Odpowiedź-TAK.

4. Pytanie – pakiet nr 1, pozycja nr 1,3,5-9,11 czy zamawiane w tych pozycjach produkty będą miały zastosowanie jako chirurgiczny inwazyjny wyrób medyczny do użytku krótkotrwałego, w związku z czym, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 30 kwietnia 2004 r. w sprawie klasyfikacji wyrobów medycznych do różnego przeznaczenia, winny być sklasyfikowane jako wyrób medyczny klasy Iia, zgodnie z 7 regułą klasyfikacji wyrobów medycznych?

Odpowiedź-TAK.

5. Pytanie – pakiet nr 1, pozycja nr 11- czy zamawiający dopuści możliwość zaoferowania fasolek w rozmiarze 7cmx7cm lub 12 cmx12cm pakowanych w opakowania a ´ 1000 szt. z odpowiednim przeliczeniem zamawianych ilości?

6. Pytanie – pakiet nr 1, pozycja nr 12-14- czy zamawiający oczekuje zaoferowania opasek dzianych 4 m?