Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 6/2013

Szpital Powiatowy z siedzibą w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

1. Pytanie nr 1 – czy zamawiający w pakiecie nr 5 pozycja nr 1,2,3 wyklucza produkt, który w swoim składzie jako substancję pomocniczą zawiera glukozę?

2. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 5 pozycja nr 23 produktu leczniczego PROPOFOL 1% emulsja do wstrzykiwań i infuzji 0,2g/20ml w ampułkach zawierajacego emulsję MCT/LCT, który posiada w charakterystyce produktu leczniczego zapis o mozliwości stosowania u dzieci od 1 miesąca życia ponadto zastosowanie emulsji tłuszczowej MCT/LCT Zmniejsza uczucie bólu w trakcie podawania pacjentowi?

3. Pytanie – czy zamawiający zgodzi się na wydzielenie z pakietu 6 pozycji 19,20 co ozwoli na przystapienie do nowo utworzonego zadania większej ilości oferentów a co za tym idzie uzyskanie niższej cenowo oferty?

Odpowiedź-NIE.

4. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie 7 pozycji 5 diety Fresubin Protein Powder 300g-Suplement białka- białko serwetki w proszku (proszek rozpuszczalny), zawierający 87g/100g białka, tłuszcze 1g/100g nie zawierająca błonnika wartość energetyczna 360 kcal/100g w ilości 8 opakowań?

Odpowiedź-NIE.

5. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 7 pozycji 8 zgłębnika do przezskórnej endoskopowej gastrostomii w rozmiarze CH/FR 20;35 cm?

Odpowiedź – NIE.

6. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 7 pozycja nr 10 diety DIBEN w opakowaniu EasyBag 1000ml-dieta do żywienia dojelitowego, normokaloryczna (1,03 kcal/ml), bogatoresztkowa, stosowana w cukrzycy zawierająca białko mleka (w tym kazeina) (4,5g/100ml) tłuszcze (wysoka zawartość tłuszczów, MUFA) (olej słonecznikowy, olej szafranowy, w-3 kwasy tłuszczowe olej rybi EPA,DHA)(5,0g/100ml) o niskiej zawartości węglowodanów (skrobia,fruktoza)(9,25g/100ml) błonnik (wysoka zawartość) (dekstryny tapioki, celuloza mikrokrystaliczna) (1,5g/100ml) o osmolarności 345 mosmol//l?

Odpowiedź-NIE.

7. Pytanie- czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 7 pozycja nr 11 diety Fresubin Original Fibre w opakowaniu EasyBag 1000 ml- dieta do żywienia dojelitowego, normokaloryczna (1,0 kcal/ml), bogatoresztkowa o wysokiej zawartości błonnika (prebiotyk-inulina) dekstryny pszenicy, celuloza (1,5g/100ml) zawierająca białko mleka (kazeina i soja) (3,8g/100 ml) tłuszcze- olej rzepakowy, olej słonecznikowy, w-3 kwasy tłuszczowe olej rybi EPA,DHA, 3,4g/100 ml, węglowodany- maltodekstryny 13,8g/100ml o osmolarności 285 mosmol/l?

8. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 7 pozycja nr 13 diety Reconvan w opakowaniu EasyBag 500 ml- dieta do żywienia dojelitowego bogatobiałkowa, normokaloryczna 1,0kcal/ml, bezresztkowa, dla krytycznie chorych zawierająca białko wysoka zawartość białka, glutaminy i argininy:mleko kazeina, hydrolizat białka pszenicy 5,5g/100 ml, tłuszcze wysoka zawartość EPA i DHA z oleju rybiego 58%MCT:olej rybi EPA,DHA olejszafranowy, olej lniany,MCT 3,3g/100ml, węglowodany: maltodekstryny 12g/100ml o osmolarności 270 mosmol/l w ilości 20 opakowań?

9.Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 7 pozycja nr 14 diety Supportan w opakowaniu EasyBag 500 ml- dieta do żywienia dojelitowego wysokokaloryczna 1,5 kcal/ml, bagatobiałkowa. Bogatoresztkowa, stosowana w chorobie nowotworowej zawierająca białko wysoka zawartość: mleko kazeina, hydrolizat serwatki 10,0g/100ml, tłuszcze- wysoka zawartość, bogaty w EPA z oleju rybiego, olej szafranowy, olej słonecznikowy, olej rybi (EPA,DHA) MCT(6,7g/100ml), węglowodany niska zawartość:maltodekstryny, cukier trzcinowy 2,4g/100ml, błonnik:inulina (prebiotyk), dekstryny pszenicy 1,2g/100ml o osmolarności 340 mOsm/l?