Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 6/2014 na dostawę leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Szpital Powiatowy z siedzibą w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania dotyczące ww postepowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

1. Pytanie – czy zamawiający wymaga aby Midanium w pakiecie nr 5 pozycja nr 18,19,20 posiadał w swoim składzie edetynian sodu, który zapobiega powstawaniu niewielkich ilości osadów spowodowanych wytracaniem się produktów interakcji szkła z płynem ampułkowym, dzięki czemu okres trwałości do użycia wynosi 5 lat?

2. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie w pakiecie nr 14 pozycja nr 9 lek Plofed 1% 20 mlx 5 fiolek emulsja do wstrz. Dożylnych?

Odpowiedź – TAK.