Dotyczy: przetargu nieograniczonego na dostawę implantów dla Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, nr sprawy 19/2014.

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy nastepujących odpowiedzi:

1. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 1 dopuści możliwość zaoferowania płyty do zespoleń części dalszej kości ramiennej i wyrostka łokciowego z otworami w części nasadowej płytki pod śruby ustalone kątowo zamiast z możliwością blokowania poliaksjalnego +/- 15 stopni?

2. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 1a i 1b dopuści możliwość zaoferowania płytki blokowanej od strony przyśrodkowej wyłącznie standardowej zamiast standardowej i wydłużonej?

3. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 2 dopuści możliwość zaoferowania płyty do stopy z otworami pod śruby ustalonymi kątowo zamiast z możliwością ustawienia śruby +/- 15 stopni?

4. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 2 dopuści możliwość zaoferowania płyty do stopy w kształcie X zamiast w kształcie H?

5. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 4 dopuści możliwość zaoferowania płyty rynnowej 1/3 koła od 2 do 12 otworów zamiast od 2 do 14 otworów?

6. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 4 dopuści możliwość zaoferowania płyty rynnowej 1/3 koła pod wkręty o śr. 3,5 mm zamiast 3,5 i 4 mm?

7. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 5 dopuści możliwość zaoferowania płyty kompresyjnej od 4 do 12 otworów zamiast od 2 do 20 otworów?

Odpowiedź-NIE.

8. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 6 dopuści możliwość zaoferowania płyty kompresyjnej wąskiej pod wkręty o śr. 4,5 i 5,0 mm?

9. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 7 dopuści możliwość zaoferowania płyty kompresyjnej szerokiej od 6 do 18 otworów zamiast od 6 do 26 otworów?

Odpowiedź-NIE.

10. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 9 i 10 dopuści możliwość zaoferowania płytek do bliższej i dalszej nasady kości piszczelowej z otworami pod śruby blokowane 3,5 mm zamiast 4,0 mm?

11. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 9 dopuści możliwość zaoferowania płytek z otworami dwufunkcyjnymi nie wymagającymi zaślepek/przejściówek, blokującymi – kompresyjnymi z możliwością zastosowania śrub blokowanych lub korowych?

12. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 11 i 12 dopuści zaoferowanie płyt przezkrętarzowych dynamicznych oraz płyt kondylarnych z otworami gwintowanymi w płycie pod śruby gwintowane 5,0 mm zamiast płyt z otworami gwintowanymi w płycie, a także otworami gwintowanymi poprzez zaślepki blokowane pod śruby gwintowane 5,0 mm?

Odpowiedź-NIE.

13. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 11b dopuści możliwość zaoferowania śruby głównej o śr. 12,5 mm zamiast o śr. 13 mm?

14. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa o kątach 125, 130 i 135 stopni zamiast 120, 125 i 130 stopni?

15. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa o 6 stopniowym zagięciu zamiast o 4 stopniowym?

16. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa o grubości proksymalnie 16 mm zamiast 15,5 mm?

Odpowiedź-NIE.

17. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa blokowanego do szyjki śrubą 11 mm zamiast 10,5 mm?

18. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa blokowanego w części dystalnej śrubami o długości 26-50 mm z przeskokiem co 2 mm zamiast 25-50 mm z przeskokiem 2,5 mm?

19. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania gwoździa niesterylnego?

20. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 1 poz. 13 dopuści możliwość zaoferowania zaślepek i śrub kompresyjnych, o parametrach według własnych rozwiązań konstrukcyjnych, kompatybilnych z zaoferowanymi gwoździami?

21. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 2 poz. 4 dopuści możliwość zaoferowania płytki o grubości 2,7 mm zamiast 3,6 mm?

22. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 2 poz. 4 dopuści możliwość zaoferowania płytki od 6 do 16 otworów zamiast od 6 do 18 otworów?

23. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 2 poz. 6 dopuści możliwość zaoferowania płytki od 6 do 18 otworów zamiast od 6 do 24 otworów?

24. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 2 poz. 7 dopuści możliwość zaoferowania płytki od 2 do 22 otworów zamiast od 2 do 24 otworów?

25. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wydzielenie z Pakietu nr 2 poz. 9-13 w oddzielny pakiet. Dopuści to do udziału w postępowaniu większą liczbę wykonawców oraz umożliwi Zamawiającemu uzyskanie konkurencyjnych ofert.

26. Czy Zamawiający w Pakiecie nr 2 poz. 16 dopuści możliwość zaoferowania implantów wykonanych z tytanu bezpiecznego dla rezonansu magnetycznego?