KONKURS NA WYKONYWANIE USŁUG DIAGNOSTYCZNYCH NA RZECZ SZPITALA POWIATOWEGO W PYRZYCACH

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony oferentów dotyczące w/w konkursu. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

Pytanie:
Ze względu na treść par.2 ust 1 i 3 projektu umowy o wykonywanie świadczeń diagnostycznych oraz brzmienie pkt.8 części II SzWK na usługi diagnostyczne dla Szpitala Powiatowego w Pyrzycach („Oświadczenia i dokumenty wymagane od Oferentów), uprzejmie prosimy o wyjaśnienie, czy nie zaszła omyłka pisarska w przywołanych zapisach dotyczących wykonywania badań w siedzibie Zamawiającego oraz wynajmu lokalu Przyjmującemu zamówienie.
Odpowiedź do pyt. Nr 1
Zamawiający informuje, że badania laboratoryjne oznaczone „całodobowo” z dostępem do badań (załącznik nr 2 do SzwK) muszą być wykonywane w lokalizacji Zamawiającego. Dostęp do laboratorium całodobowy.

Pytanie:
Uprzejmie prosimy o określenie kryteriów według których będzie stwierdzana przez Zamawiającego zła jakość wykonywanych, o której mowa w par.9 projektu umowy o wykonywanie świadczeń diagnostycznych.
Odpowiedź do pyt. Nr 2
Zamawiający informuje, że w przypadku kontroli zewnętrznej, która stwierdzi rażące nieprawidłowości wykonywanych badań.

Pytanie:
Wykaz badań poz.173 „Troponina I” i poz.174 „Troponina HS” czy są to takie same badania?
Odpowiedź do pyt. Nr 3
Zamawiający wyjaśnia, że nie są te same badania, Troponia I (i) Troponina HS-hyperczuła.