UWAGA  ZMIANA SZCZEGÓŁOWYCH WARUNKÓW  KONKURSU OFERT  NA WYKONYWANIE USŁUG DIAGNOSTYCZNYCH NA RZECZ SZPITALA POWIATOWEGO W PYRZYCACH

Zamawiający  w pkt III.  SZCZEGÓŁOWYCH WARUNKÓW  KONKURSU OFERT  NA WYKONYWANIE USŁUG DIAGNOSTYCZNYCH NA RZECZ SZPITALA POWIATOWEGO W PYRZYCACH – Określenie przedmiotu zamówienia dodał do dotychczasowych następujące warunki graniczne od pkt 5 do 8:
„5. W badaniach mikrobiologicznych przy określeniu antybiogramu wymaga się określenia MIC jako parametru charakteryzującego leki przeciwbakteryjne czyli jakie stężenie leku ma aktywność bakteryjną.
6. Wymaga się imiennego wykazu badań mikrobiologicznych wykonanych na oddziałach Szpitala Powiatowego w Pyrzycach z podaniem:
– daty;
– imienia i nazwiska pacjenta;
– miejsca pobrania wymazu;
– identyfikacji drobnoustroju.
do 5-go dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.
7. Informacja ma dotyczyć wszystkich wyhodowanych drobnoustrojów nie tylko drobnoustrojów alarmowych.
8. W przydatku identyfikacji patogenu alarmowego wymaga się natychmiastowego telefonicznego poinformowania Pielęgniarki Epidemiologicznej Szpitala Powiatowego w Pyrzycach. „.