Dotyczy: postępowanie przetragowe nr 4/2016 na dostawę implantów.

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postepowania. W związku z powyższym udzielamy nastepujących odpowiedzi:

1. Pytanie – czy zamawiający wyłączy z pakietu dreny do pompy artroskopowej i dopuści w zamian nieodpłatne uzyczenie pompy na czas trwania umowy dreny artroskopowe jednorazowego uzycia składające się z drenu napływowego do płaszcza artroskopowego i drenu odpływowego?

Odpowiedź- zamawiający wyraża zgodę na wydzielenie z pakietu nr 3 dren jednoczęściowy główny do pompy i pacjenta i tworzy osobny pakiet 3a. Wadium do pakietu nr 3 wynosi – 381,00 zł, wadium do pakietu nr 3a wynosi – 324,00 zł. Wykonawca może złozyć ofertę na pakiet nr 3a na własnym załączniku.