Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 13/2017 na dostawę leków.

1. Pytanie – czy zamawiający wymaga w pakiecie nr 5 pozycja nr 6 aby Ceftazidime zachowywał po rozpuszczeniu trwałość przez 24 godz. w tem. 2-8ºC?

2. Pytanie – czy zamawiajacy w pakiecie nr 5 pozycja nr 4 wymaga, aby zaoferowany Cefuroksym 1,5g był w postaci proszku do sporządzania roztworu do wstrzykiwań domięśniowych, dożylnych i infuzji?

3. Pytanie – czy zamawiajacy wymaga aby Cefuroksym z pakietu nr 5 pozycja nr 3,4,124 pochodził od jednego producenta, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjenta i aby w praktyce istniała możliwość łączenia dawek?