Dotyczy: postępowanie przetargowe nr 3/2018 na dostawę opatrunków.

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

1. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zmianę w § 6 ust. 2) słowa „opóźnienia” na słowo „zwłoki”?

Odpowiedź- NIE.

2. Pytanie – czy zamawiający wyrazi zgodę na zmianę w § 3 ust. 4) zapisu na: „ w przypadku zmiany stawki podatku VAT zmieni się cena brutto wyrobów zawartych w umowie, natomiast ceny netto pozostaną bez zmian”.

Odpowiedź – TAK.