Ogłoszenie o konkursie na usługi laboratoryjne na rzecz Szpitala Powiatowego w Pyrzycach

Szpital Powiatowy w Pyrzycach
ul. Jana Pawła II Nr 2
74 – 200 Pyrzyce

na podstawie art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2018. 2219 ze zm.)

ogłasza konkurs ofert na:

1.Wykonywanie usług diagnostycznych na rzecz Szpitala Powiatowego
w Pyrzycach, których szczegółowy wykaz zawarty jest w szczegółowych warunkach konkursu dostępnych od dnia ukazania się ogłoszenia tj.
02.04.2019 roku na stronie internetowej Szpitala www.szpital.pyrzyce.net.pl.

2. Umowa zawarta zostanie na okres 36 miesięcy.

3. Szczegółowe warunki konkursu ofert i materiały informacyjne o przedmiocie konkursu, w tym projekt umowy oraz formularze oferty znajdują się na stronie internetowej Szpitala www.szpital.pyrzyce.net.pl.

4. Zapraszamy do składania ofert w zamkniętych kopertach w Sekretariacie Szpitala Powiatowego w Pyrzycach, budynek administracji, I piętro, w terminie do dnia 16.04.2019 roku do godziny 10.30 z adnotacją: „KONKURS NA WYKONYWANIE USŁUG DIAGNOSTYCZNYCH NA RZECZ SZPITALA POWIATOWEGO W PYRZYCACH”

Oferta przesłana pocztą będzie potraktowana jako złożona w terminie, jeżeli data stempla pocztowego( data nadania) nie jest późniejsza niż termin składania ofert i wpłynie do siedziby Szpitala Powiatowego w Pyrzycach najpóźniej przed wyznaczonym terminem otwarcia ofert.

5.Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Udzielającego zamówienia w dniu 16.04.2019 roku o godz. 11.00

6. Udzielający zamówienia o rozstrzygnięciu konkursu ofert ogłosi na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Szpitala:

7. Termin związania ofertą 30 dni od upływu terminu składania ofert.

8.Szpital Powiatowy w Pyrzycach zastrzega sobie prawo do:
– przyjmowania ofert wyłącznie na opracowanym formularzu (dostępny na stronie internetowej Szpitala
www.szpital.pyrzyce.net.pl),

– możliwość negocjacji ofert;

– odwołanie konkursu bez podania przyczyny;

– przesunięcia terminu składania ofert.

9. W toku postępowania konkursowego oferent może złożyć do Komisji Konkursowej umotywowany protest. Na rozstrzygnięcie konkursu przysługuje oferentowi odwołanie. Ewentualne protesty lub odwołania dotyczące konkursu można składać pisemnie w Sekretariacie Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

SzWK – do konkursu na usługi diagnostyczne Szpital Powiatowy w Pyrzycach

Załącznik nr 1 do SzWK – oferta