Kserokopie dokumentacji medycznej z leczenia szpitalnego.

W celu uzyskania kserokopii dokumentacji medycznej z leczenia szpitalnego lub z poradni specjalistycznej należy złożyć w sekretariacie szpitala podanie do dyrektora z prośbą o kserokopię. Należy podać dane osobowe oraz miejsce i okres leczenia. Okres oczekiwania na kserokopię wynosi 7 dni. Opłata za jedną stronę w wysokości zgodnej z ogłoszeniem Prezesa GUS-u w Dzienniku Urzędowym „Monitor Polski”. Istnieje możliwość wysłania drogą pocztową za opłatą określoną w cenniku usług medycznych. Dokumentację należy odbierać osobiście w dziale organizacji i usług medycznych, a jeśli odbiór osobisty jest niemożliwy, to osoba odbierająca musi posiadać upoważnienie do odbioru dokumentacji napisane przez pacjenta, którego dokumentacja dotyczy.