ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ: „Zakup i środków czystości i innych artykułów gospodarczych”

Do Wszystkich Wykonawców zamówienia

—————————————————–

Pyrzyce, dnia 18.03.2020 rok

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Szpital Powiatowy w Pyrzycach, ul. Jana Pawła II 2, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej dotyczącej zapytania ofertowego poniżej 30 000 euro na „Zakup i środków czystości i innych artykułów gospodarczych” na potrzeby Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Termin realizacji zamówienia to sukcesywne dostawy w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, termin składania ofert 30.03.2020 rok do godziny 10:30, termin otwarcia ofert 30.03.2020 rok godzina 11:00. Spośród złożonych ofert do realizacji zostanie wybrana oferta z najniższą ceną i z małą ilością dni na termin dostawy z wyłonionym wykonawcą podpisania zostanie umowa, której projekt stanowi załącznik nr 4 do Zapytania Ofertowego poniżej 30 000 euro.

p.o. Dyrektor mgr Mariusz Marek Przybylski

Zapytanie-ofertowe nr 1-na dostawę środków czystości i innych artykułów gospodarczych

pismo -środki czystości

RODO- dostawa środków czystoścvi