MOBILNY PUNKT POBIERANIA WYMAZÓW COVID-19 na terenie Szpitala Powiatowego w Pyrzycach

MOBILNY PUNKT POBIERANIA WYMAZÓW COVID-19

Szpital Powiatowy w Pyrzycach informuje, że na terenie szpitala funkcjonuje

Mobilny Punkt Pobrań w celu pobrania wymazu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Do Mobilnego Punktu Pobrań mogą zgłaszać się

TYLKO osoby ze SKIEROWANIEM zleconym systemie EWP

Mobilny Punkt Pobrań czynny jest :

od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00

oraz w sobotę i niedzielę w godzinach od 15.00 do 19.10.

• Osoby zgłaszające się na pobranie wymazu powinny dokonać wcześniejszej rejestracji pod numerem tel. 505 090 361. Rejestracja telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

• Wjazd do Mobilnego Punktu pobrań na teren szpitala od ulicy Niepodległości.

• We wskazanym terminie pobrania wymazu należy zgłosić się z dokumentem ze zdjęciem i nr PESEL, aktualnym nr telefonu bądź adresem e-mail.

• Na badanie osoba podjeżdża własnym samochodem pod mobilny punkt pobrań , zatrzymuje się NIE WYSIADA Z NIEGO – uchyla okno i oczekuje na podejście personelu;

• Niedopuszczalne jest pójście pieszo lub pojechanie rowerem lub komunikacją publiczną;

• Na podstawie dowodu osobistego personel medyczny Szpitala weryfikuje tożsamość zgłaszającej się osoby, a następnie pobiera wymaz.

• Wymaz pobierany jest z nosogardzieli. Po pobraniu wymazu – samochód odjeżdża. Test jest bezpłatny.

• Po wykonaniu badania wynik będzie dostępny w Internetowym Koncie Pacjenta.

• W mobilnym punkcie nie wykonuje się płatnych wymazów.