Ćwiczenia przeciwpożarowe w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach

W dniu 22.04.2022 roku o godz. 9.30 w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach odbyła się próbna ewakuacja w budynku Szpitala Powiatowego w Pyrzycach. Scenariusz ćwiczeń obejmował ewakuację Izby Przyjęć.

Celem ewakuacji była kontrola stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia np. pożarem oraz nabycie przez pracowników umiejętności/nawyków reagowania podczas konieczności ewakuacji.

Próbna ewakuacja została przygotowana na podstawie wspólnych uzgodnień Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach i Szpitala Powiatowego w Pyrzycach.

Serdeczne podziękowania za sprawne przeprowadzenie ćwiczeń kierujemy dla p.o Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach mł. bryg. Roberta Dębczaka, funkcjonariuszy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Pyrzycach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabowie oraz pracowników Szpitala Powiatowego w Pyrzycach .