Dotyczy: postepowania przetargowego nr 9/2013 na dostawę artykułów medycznych jednorazowego użytku.

Szpital Powiatowy z siedzibą w Pyrzycach informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postepowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

1. Pytanie- Pakiet nr 1, pozycja nr 2 – czy zamawiający dopuści elektrodę o średnicy 55 mm?

2. Pytanie – pakiet nr 1 pozycja nr 7,15,23,29,31-44- zwracamy się z prośbą o wydzielenie ww pozycji do osobnego pakietu co umożliwi złozenie naszej firmie konkyrencyjnej oferty.

Odpowieź- NIE.

3. Pytanie – pakiet nr 1 pozycja nr 12- czy zamawiający dopuści wycenę za opakowanie 75 sztuk z przeliczeniem zamawianej ilości?

4. Pytanie –pakiet nr 1, pozycja nr 48- zwracamy się z prośbą o wydzielenie ww pozycji do osobnego pakietu?

5. Pytanie – pakiet nr 1, pozycja nr 51- zwracamy się z prośbą o wydzielenie ww pozycji do osobnego pakietu,

6. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 1-9- czy zamawiający dopuści dren brzuszny silikonowy z 6 otworami bocznymi?

7. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 2- czy zamawiający dopuści dren brzuszny w rozmiarze 21F?

8. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 5 – czy zamawiający dopuści dren brzuszny w rozmiarze 27F?

Odpowiedź-NIE.

9. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 7- czy zamawiający dopuści dren brzuszny w rozmiarze 33F?

Odpowiedź-NIE.

10. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 8- czy zamawiający dopuści dren brzuszny w rozmiarze 33F?

11. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 19- czy zamawiający dopuści zestaw do przetoczeń płynów infuzyjnych z precyzyjnym regulatorem przepływu w kształcie beczki z drenem o długości 150 cm?

Odpowiedź-NIE.

12. Pytanie – pakiet nr 3, pozycja nr 20 – zwracamy się z prośbą o wydzielenie ww pozycji do osobnego pakietu co umożliwi złożenie naszej firmie konkurencyjnej oferty?

13. Pytanie- Pakiet nr 5- prosimy Zamawiającego o wyjaśnienie czy oczekuje aby zewnętrzna warstwa wykonana z włókniny polipropylenowej była trwale spojona poprzez pikowanie z wewnętrzną warstwą chłonną, co zapobiega marszczeniu się materiału podczas układania pacjenta co ma bezpośrednie przełożenie na ograniczenie ryzyka urazów skóry, a w konsekwencji odleżynom.

14. Pytanie – pakiet nr 5 – czy zamawiający oczekuje podkładów które po zaabsorbowaniu płynów pozostają suche na powierzchni?

15. Pytanie – pakiet nr 5 – czy podkłady mają posiadać marginesy z laminatu wielowarstwowego celem zabezpieczenia przed wyciekaniem płynów z rdzenia chłonnego?