Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Pyrzycach ogłasza konkurs ofert na:
„Dozór i utrzymywanie we własciwym stanie sanitarno-epidemiologicznym pomieszczeń chłodni do przechowywania zwłok Szpitala Powiatowego w Pyrzycach wraz z najmem ww. pomieszczeń i znajdujacego się w nim sprzętu oraz usługami przyjecia zwłok pacjenta od pielęgniarki do pomieszczeń chłodni szpitalnej i wydawanie zwłok pacjenta osobom uprawnionym”.

Ofertę z proponowaną kwotą z wymaganymi dokumentami należy złozyć w zaklejonej kopercie z napisem:
„ dozór i utrzymywanie we właściwym stanie sanitarno-epidemiologicznym pomieszczeń chłodni do przechowywania zwłok Szpitala Powiatowego w Pyrzycach wraz z najmem ww. pomieszczeń i znajdującego się w nim sprzetu oraz usługami przyjecia zwłok pacjenta od pielęgniarki do pomieszczeń chłodni szpitalnej i wydawanie zwłok pacjenta osobom uprawnionym”.

Oraz z nazwą i dokładnym adresem Oferenta w siedzibie budynku administracji, sekretariat I piętro.

Termin złożenia ofert do dnia 19.12.2013 r. do godz. 10.30.

Wszystkie informacje niezbędne do złozenia oferty zawarte są w dokumentacji załączonej do ogłoszenia:

szczegółowe warunki konkursu,
projekt umowy,
druk oferty

Dokumentacja postępowania konkursowego dostępna będzie na stronie internetowej Szpitala www.szpital.pyrzyce.net.pl oraz w Dziale Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych.

Kontakt z osobami upowazninymi do udzielania informacji pod numerami telefonów:

Tadeusz Kaczmarek – (91) 5702573 wew. 266,
Marian Kukuła – (91) 5702573 wew. 288.

konkurs prosektorium[1]

najem pomieszczenie prosektorium i chłodni (1)

PROTOKÓŁ PRZEKAZANIA POMIESZCZENIA CHŁODNI

szczegolowe warunki konkursu