Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 4/2010

Szpital Powiatowy z siedzibą w Pyrzycach jako Zamawiający informuje, że wpłynęły zapytania ze strony Wykonawców dotyczące ww postępowania. W związku z powyższym udzielamy następujących odpowiedzi:

1. Pytanie – pakiet nr 1- opatrunki- zwracamy się z prośbą o wyłączenie z ww pakietu pozycji nr 10 i utworzenie nowego pakietu.

Odpowiedź- Zamawiający nie wyraża zgody.

2. Pytanie – pakiet nr 2- plastry pozycja nr 1-zwracamy się z prośbą o dpouszczenie plastra z opatrunkiem na tkaninie w rozmiarze 1mx6cm.

Odpowiedź- TAK.

3. Pytanie – pakiet nr 2, plastry pozycja nr 2-zawracamy się z prośbą o dpouszczenie opatrunku do podtrzymywania wenflonów w rozmiarze 6cmx8cm.

Odpowiedź- TAK.

4. Pytanie – pakiet nr 2 plastry pozycja nr 7-9- zwracamy się z peośbą o dopuszczenie hypoalergicznych plastrów i przylepców o długości 9,0m.

Odpowiedź- TAK.

5.Pytanie -pakiet nr 2, plastry- zwracamy się zprośbą o wyłączenie z ww pakietu pozycji nr 10 i 11 iutworzenie nowego pakietu.

Odpowiedź- NIE.

6. Pytanie – pakiet nr 2, plastry, pozycja nr 13- zwracamy się z prośbą o dopuszczenie pasków do zamykania ran typu steri strip w rozmiarze 6mmx100mm.

Odpowiedź- TAK.

7. Pytanie – pakiet nr 3, opatrunki- zwracamy się z prośbą o dopuszczenie siatek opatrunkowych w rozmiarach:
– pozycja nr 1:3cmx10m,
– pozycja nr 2: 6cmx10m,
– pozycja nr 3: 14cmx10m.

Odpowiedź- TAK.

8. Pytanie – pakiet nr 24, gipsy, pozycja nr 1-3- zwracamy się z prośbą o dopuszczenie opasek gipsowych składających się z bawełnianej gazy powleczonej gipsem owiniętej na plastikowym krzyżaku pakowanej a 1 szt. w przeźroczystą folię, która zabezpiecza je przed wilgocią i wodą- czas wiązania 5-6 min. Zawartość gipsu w opasce 84%-potwierdzona dokumentami od producenta.

Odpowiedź- Zamawiający nie wyraża zgody.

9. Pytanie – pakiet nr 24, gipsy, pozycja nr 1-3- zwracamy się z prośbą o wyłączenie z ww pakietu pozycji nr 4-5 i utworzenie nowego pakietu.

Odpowiedź- Zamawiający nie wyraża zgody.