Pytania do przetargu na dostawę: „implantów, elektrod, osprzęt do diatermii, siatki przepuklinowe dla Szpitala Powiatowego w Pyrzycach”.

Pyrzyce, dnia 15.07.2020 r.

Pytanie do pakietu 3, poz. 2

Czy zamawiający dopuści Kabel elektrody neutralnej jednorazowej 4,5 m, wtyk EU 6,3 mm?

Pytanie do pakietu 3, poz.3

Czy zamawiający dopuści Uchwyt elektrod Ø 4 mm, szerokie 2-przyciskowe z kablem 4,5m, monopolarne z gniazdem 3 pinowym?

Pytanie do pakietu 3, poz. 5

Czy zamawiający dopuści Sterylne uchwyty jednorazowe 3 pinowe, 2-przyciskowe, dł. 3 m Ø 2,4 mm z elektrodą nożową?

Pytanie do pakietu 3, poz. 6

Czy zamawiający dopuści Elektroda neutralna wielokrotnego użycia silikonowa dla dorosłych 1 pinowa, kabel – 4,5 m?

Pytanie do pakietu 3, poz. 7

Czy zamawiający dopuści Kabel do elektrod neutralnych 4,5 m, jednorazowych, wtyk 1 pinowy 6,3 mm (EU)?

Pytanie do pakietu 3, poz. 8

Czy zamawiający dopuści Kabel do elektrody neutralnej jednorazowej 4,5 m, wtyk USA?