Informacja dla pracowników sektora ochrony zdrowia zgłoszonych do szczepień przeciwko COVID-19

Bardzo prosimy osoby, które wyraziły chęć zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w pierwszym etapie szczepień o wypełnienie ,,Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19′, własnoręcznie podpisanie i pilne odesłanie scanem za pośrednictwem poczty email: sekretariat@szpital-pyrzyce.pl.

Przesłanie formularza jest niezbędne abyśmy mogli przystąpić do wstępnej kwalifikacji i wyznaczenie terminu szczepienia.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szpitala w godz. 8:00 – 15:00
lub z Koordynatorem ds. szczepień przeciwko COVID-19 w dni robocze – 91 579 30 95

kwestionariusz szczepienia z oświadczeniem – plik do pobrania